SKONTAKTUJ SIĘ Z SERWISEM

Autoryzowane Serwisy Indesit

Witamy w Serwisie marki Indesit. W odpowiedzi na wszelkie potrzeby związane z użytkowaniem lub serwisem naszych sprzętów, Indesit oferuje do Twojej dyspozycji wyjątkową sieć autoryzowanych przez producenta punktów serwisowych, zatrudniających ponad 300 wysoko wyspecjalizowanych techników na terenie całej Polski. Znajdź punkt serwisowy zlokalizowany w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Możesz skorzystać z pomocy specjalnej wyszukiwarki serwisowej, która zawiera również krótki opis dotyczący każdego Autoryzowanego Serwisu. Zadzwoń do nas, aby ustalić termin wizyty technika.
Do zgłoszenia usterki niezbędne będą: data zakupu sprzętu oraz dane z tabliczki znamionowej urządzenia – model, numer seryjny (s/n) oraz 11 cyfrowy kod produktu.

Wystarczy wybrać jeden numer, aby z dowolnego miejsca w kraju skontaktować się z najbliższym serwisem lub Centrum Przyjmowania Zleceń.


Skontaktuj się z
Centrum Pomocy
Technicznej
801 33 22 11*

Wyszukiwarka Punków Serwisowych

W ponad 50 Autoryzowanych Serwisach pozostających do dyspozycji naszych klientów, znajdziesz profesjonalnych techników, którzy pomogą ci usunąć usterkę lub usprawnić funkcjonowanie Twojego urządzenia Indesit.

IND:INCLUDE:SEARCH


* koszt połączenia z telefonu stacjonarnego jest zgodny z cennikiem operatora lokalnego (opłata naliczana jak za jedno połączenie niezależnie od czasu trwania połączenia), koszt połączenia z telefonu komórkowego uzależniony jest od taryfy operatora telefonii komórkowej.

www.indesit.pl   |   © Indesit 2010