NOWY DOM: CZAS NA ŚWIĘTOWANIE :)

Przeprowadzka była stresująca, ale potrzebna.
Jeden z plusów jest taki, że czas na parapetówkę!

NOWY DOM: CZAS NA ŚWIĘTOWANIE :)

Naprawdę uwielbialiśmy nasz stary dom.

To pierwsze miejsce, do którego wprowadziliśmy się jako para i które sami umeblowaliśmy. Przede wszystkim był to dom, w którym staliśmy się rodziną, w magiczny sposób z dwóch osób zrobiły się trzy. I wtem pojawiła się nasza mała dziewczynka. Nagle, w równie magiczny sposób, była nas czwórka. Nadszedł czas, aby pogodzić się z prawdą: przerośliśmy nasz mały domek. Nadszedł czas na zmiany.

Ze łzami w oczach i jednocześnie z ekscytacją  zaczęliśmy poszukiwania nowego domu. Jeśli macie to już za sobą, to wiecie, jakie to potrafi być frustrujące. Szukanie trwało wieki!

Jednak nareszcie się udało – kilka miesięcy później siedzimy w nowym miejscu. Oczywiście ciągle jest trochę obce. Przykładowo, nadal muszę obmacać ściany, aby w końcu znaleźć włączniki światła. Jednak to się zmieni. W tej chwili to jeszcze mieszkanie. Wkrótce stanie się naszym domem. 

Czy może być lepsza okazja, aby zrobić parapetówkę? Obecność starych przyjaciół w nowym miejscu działa bardzo uspokajająco, prawda?

I tak oto czekamy na pojawienie się gości, podczas gdy część naszych rzeczy jest nadal w pudłach.

Tak, nadal mamy tu mały bałagan (nie wiem w jaki sposób posegreguję wszystkie nasze ubrania!,) ale jedno jest pewne: kuchnia jest gotowa na tę wieczorną imprezę. Właściwie, to ona była pierwszym pomieszczeniem, które zaplanowaliśmy i umeblowaliśmy. Teraz, kiedy uganiamy się za dzieciakami i próbujemy je ubrać, posyłam pełne wdzięczności spojrzenie naszej zmywarce. 

Bez niej na pewno nie byłoby dzisiaj żadnej imprezy.

Wybraliśmy zmywarkę z serii eXtraspace firmy Indesit. Jest duża, łatwa w użyciu i działa znakomicie! Ma dość miejsca, aby zmywać naczynia i sztućce po 14 osobach (na szczęście, bo będziemy się dziś bawić w 12 osób!).

Ta mała perełka ma wszystkie programy i opcje, jakich potrzebuję (takie, których naprawdę używam, a nie wyszukane, lecz bezużyteczne bajery), w tym cykle Start-Delay, ECO, Half-Load, Intense oraz wiele innych. Jeśli chcesz, można nawet wyciągnąć górny stojak i cieszyć się oszałamiającą powierzchnią mycia o wysokości 53 cm.

W każdym razie jakoś udało nam się ubrać dzieciaki i chyba słyszę już pierwszych gości przy drzwiach. Czas rozpocząć imprezę!

Tak, zdecydowanie zaczynamy się tu czuć jak w domu.

Więcej informacji na temat produktów z serii eXtra firmy Indesit można znaleźć tutaj.