2 SEKUNDY. 1 PRZYCISK. 0 PROBLEMÓW.

Jak mówi mój mąż: jeśli chodzi o urządzenia domowe, prostsze znaczy lepsze.

2 SEKUNDY. 1 PRZYCISK. 0 PROBLEMÓW.

Muszę coś wyznać. I jest to sprawa dość żenująca dla faceta.

Urządzenia domowe to dla mnie kompletna tajemnica. No, w końcu to z siebie wyrzuciłem.

Laptop nie łączy? Mogę się tym zająć bez problemu. Zlew w kuchni przecieka? Zaraz to załatwię. Macie obraz, który trzeba gdzieś zawiesić? Powiedzcie tylko, gdzie ma wisieć. Ale jeśli chodzi o rozgryzanie programów i cykli w pralce… po prostu się gubię. Zupełnie.

Jest to kłopotliwe. Biorąc pod uwagę, że moja żona jest w ciąży z naszym drugim dzieckiem, problem jest tym większy. Powinienem się zaangażować, pomóc jej, pozwolić skoncentrować się na tym małym cudzie, który rośnie w jej brzuchu. A jednak zawsze kończę tak samo – stojąc z koszykiem od prania, gapiąc się na pralkę, jakby była tajemniczą enigmą.

Więc zrobiłem to, co każdy szanujący się majsterkowicz by zrobił. Zacząłem poszukiwania w Internecie.

I znalazłem dokładnie to, czego szukałem: serię produktów Innex firmy Indesit. Kilka kliknięć, odrobina cierpliwości i nasza nowa pralka była już przede mną. Korzystanie z niej jest proste jak raz-dwa-trzy, z uwagi na specjalną funkcję Push&Wash.

Więcej informacji na temat serii urządzeń Innex firmy Indesit można znaleźć tutaj.

Załaduj, naciśnij przycisk. To wszystko. Dosłownie.

Nie trzeba już ustawiać programu za każdym razem, gdy pierzesz, nie trzeba bawić się z pokrętłami czy kilkoma przyciskami. Po 45 minutach pranie jest doskonale czyste.

Oczywiście nasza pralka z serii Innex firmy Indesit posiada wiele innych programów i funkcji (cykl ECO, cykl Anti-Odour, silnik falownika oraz wiele innych). Jestem pewien, że Moje Kochanie z chęcią je wszystkie pozna.

Jeśli o mnie chodzi, do pełni szczęścia w zupełności wystarcza mi funkcja Push&Wash.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że moja żona może się odprężyć, wiedząc, że ja zajmuję się praniem.

Więcej informacji na temat serii urządzeń Innex firmy Indesit można znaleźć tutaj.