RODZINNE PORADY FINANSOWE:
WYBIERZ ENERGETYCZNIE WYDAJNE URZĄDZENIA.

Jeśli chodzi o oszczędzanie, nawet najmniejsze rzeczy się liczą.

RODZINNE PORADY FINANSOWE:
WYBIERZ ENERGETYCZNIE WYDAJNE URZĄDZENIA.

Kiepsko u mnie z matmą. Bardzo. Ale jestem mamą – a mamy muszą rozwijać zdolności, których wcześniej nie posiadały… Nawet zdolności obliczeniowe.

Raz w miesiącu siadamy z mężem z kartką, długopisem i kalkulatorem. Przeglądamy wszystkie rachunki i wydatki. Wiem, nie brzmi to zachęcająco :(. Ale jest konieczne!

Tworzymy listę rzeczy, z których możemy zrezygnować bez popadnięcia przy okazji w depresję, np. z okazyjnego posiłku na mieście! Szybko też zrozumieliśm,y jak ważna jest wydajność energetyczna naszych urządzeń. Mało wydajne urządzenie marnuje energię, a w przypadku zmywarek również wodę.

Tego typu straty szybko się akumulują i mają widoczny wpływ na rachunki.

Tego typu straty szybko się akumulują i mają widoczny wpływ na rachunki.

Po wielu przemyśleniach wybraliśmy serię urządzeń eXtra firmy Indesit.

Dlaczego? Ponieważ Indesit oferuje pojemne, proste i niezawodne produkty, których potrzeba prawdziwej rodzinie. Urządzenia z serii eXtra posiadają funkcje, które wykorzystujemy, i cechują się doskonałą ceną w stosunku do potrzeb pracującej rodziny.

Pod względem energii ich urządzenia oferują wspaniałą wydajność, co zapewnia, że będziemy w dłuższej perspektywie oszczędzać więcej pieniędzy. Dodatkowo, z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę, ich zakup to jedna z tych rzadkich sytuacji, w której zawsze się wygrywa!

Teraz, gdy oszczędziliśmy przy zakupie naszych urządzeń domowych i wiemy, że będziemy oszczędzać co miesiąc z uwagi na ich fantastyczną wydajność, myślę, że zasłużyliśmy na coś specjalnego.

Więcej informacji na temat wysoce wydajnej serii urządzeń eXtra firmy Indesit można znaleźć tutaj.