GOTOWANIE MOŻE SPRAWIAĆ FRAJDĘ. GORZEJ ZE SPRZĄTANIEM
(ALE MOŻESZ SPRAWIĆ, BY BYŁO PROSTSZE I TAŃSZE!).

Czas jest cenny: wybierz urządzenia, które pomogą ograniczyć Twó wysiłek.

GOTOWANIE MOŻE SPRAWIAĆ FRAJDĘ. GORZEJ ZE SPRZĄTANIEM
(ALE MOŻESZ SPRAWIĆ, BY BYŁO PROSTSZE I TAŃSZE!).

Kocham gotować. Szukam przepisów w Internecie i oglądam każdy program dotyczący gotowania.

Wyszukiwanie składników, łączenie ich i dodawanie do przepisu odrobiny własnej inwencji to moje małe hobby. Uwielbiam umieszczać dania w piekarniku lub na płycie kuchennej i patrzeć, jak zamieniają się w coś przepysznego dla mojej rodziny.

Później, oczywiście, pozostaje ta nudna część… sprzątanie. Dla tych z nas, których nie stać na pomoc domową, jest to nieuniknione.

Na szczęście, znalazłam urządzenia kuchenne, które doskonale pasują do moich potrzeb. Przyjaciółka wspomniała o nich pewnego dnia po tym, jak wysłuchała moich narzekań na temat tego, jak bardzo nienawidzę mycia przedniej szyby piekarnika.

To kolekcja PureGlass firmy Indesit. Pokochałam ją, jak tylko ją zobaczyłam, ponieważ spełniała wszystkie moje warunki: jest stylowa, funkcjonalna i niedroga. Czego tu nie lubić? :)

Wracając do tematu przedniej szyby piekarnika, czyszczenie jej to teraz pestka. Wystarczą trzy proste kroki, aby wyjąć ją z mojego nowego piekarnika PureGlass, dzięki czemu bardzo łatwo go wyczyścić. Wyjmujesz szybę, czyścisz bez potrzeby kucania w dziwnych pozycjach lub irytowania się z powodu uporczywej, trudno dostępnej plamy. Łatwizna!

Tak jak w przypadku większości przeciętnych rodzin wydatki stanowią dla nas problem. Dlatego dodatkowym atutem urządzeń z kolekcji PureGlass jest niesamowita wydajność energetyczna. Palniki w płycie kuchennej zaprojektowano w taki sposób, by skupiały ogień na patelni, co skutkuje zredukowanym poborem gazu przy wysokiej wydajności grzewczej całego układu.

Reasumując: wydaję mniej, oszczędzam więcej i nie muszę marnować czasu na sprzątanie. Doskonale!

Więcej informacji na temat naszej kolekcji PureGlass można znaleźć tutaj.