MASZ NIEWIELE MIEJSCA? CZAS NA OPTYMALIZACJĘ!

Ograniczona przestrzeń nie oznacza ograniczonych opcji.

MASZ NIEWIELE MIEJSCA? CZAS NA OPTYMALIZACJĘ!

We have little space to spare, in our house. Every single corner appears to be crammed with furniture, toddlers’ toys, and all sorts of things (most of which I don’t even remember buying or needing).

Given the limits we have in terms of space, we had to be smart, when it came to picking our appliances. Our rule is: they have to be affordable, effective and possibly look nice.

Take the washing machine. We spent a lot of time trying to find the right one for us. We also loved the idea of having a tumble dryer too, but we know that would weigh on our budget too much. But, after lots of searching and asking around, we found Indesit’s Innex line and its washer dryers. Bingo!

Po pierwsze doskonale wpasowała się zarówno w nasz budżet (uf!), jak i do naszego malutkiego pomieszczenia.

Chociaż mój mąż nie chce tego przyznać, nie radzi sobie najlepiej z urządzeniami domowymi. Ale mimo wszystko nawet on potrafi łatwo nastawić program i cykle prania. Wszystkie są w klarowny sposób przedstawione na powierzchni urządzenia, a niewielka ilość pokręteł i guzików została rozmieszczona w intuicyjny sposób.

Skoro mowa o programach, to jest ich całkiem sporo. Co ciekawsze, faktycznie są całkiem użyteczne. Obecnie mój ulubiony to 45’ Wash&Dry, który robi dokładnie to, na co wskazuje nazwa – i robi to doskonale.

Kiedy mamy trochę czasu wolnego (co rzadko się zdarza…) lubimy wyskoczyć z przyjaciółmi do baru. Czasem dym papierosowy oraz wilgoć sprawiają, że nasze ubrania nie pachną zbyt ładnie, pomimo tego, że nie są tak naprawdę brudne. W takim przypadku uwielbiam używać cyklu AirFresh: błyskawicznie odświeża nasze ubrania i usuwa niemiłe zapachy.

Wspomniałam, że lubię, gdy moje urządzenia domowe ładnie wyglądają, o ile to możliwe. Cóż – pralkosuszarki firmy Indesit zostały zaprojektowane przez sławnego włoskiego projektanta Giorgetto Giugiaro. To kunsztowne urządzenia!

Podsumowując: jeśli macie niewiele miejsca, nie oznacza to, że macie ograniczone opcje lub musicie iść na kompromis pod względem jakości. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z zakupu naszej pralkosuszarki firmy Indesit!

Więcej informacji na temat wąskich pralkosuszarek firmy Indesit można znaleźć tutaj.