CZASEM MNIEJSZE OZNACZA LEPSZE.

Kiedy dysponujesz ograniczoną ilością miejsca, szukaj kompromisów pod względem rozmiaru, a nie jakości.

CZASEM MNIEJSZE OZNACZA LEPSZE.

Dobrze, wiem, że to zabrzmi okropnie. Pamiętam, że czasem zarówno ja, jak i mój zmęczony mąż po prostu opadaliśmy na łóżko po całym dniu pracy, zajęć domowych i (głównie) zajmowania się naszą bardzo wymagającą uwagi dwulatką. Czasem zdarzało nam się nawet powiedzieć: „Ale byłoby fajnie, gdyby była już na studiach, a my mielibyśmy dom tylko dla siebie”.

Mówiłam, że zabrzmi to okropnie. Ale proszę zrozumcie, że to był zły humor wynikający ze zmęczenia, nic więcej.

W każdym razie w końcu nadeszła ta chwila. Nasza córeczka nagle dorosła i udaje się na studia. Teraz chcielibyśmy wrócić do tych dni, kiedy była jeszcze bobasem.

Znalazła malutkie (naprawdę malutkie) mieszkanko, gdzie chce się wprowadzić ze swoją przyjaciółką. Jest niewiele większe od pokoju, w którym dorastała, ale obie za nim szaleją.

Więc poprosiła mnie, abym pomogła załatwić kilka spraw. Moją pierwszą poradą było: kupmy zmywarkę.
To zwyczajnie pierwsza zasada wspólnego mieszkania w pokojowych warunkach. Brak czegoś do zmywania to 90% mniej marudzenia. Efekt gwarantowany.

Problem stanowiła potrzeba wpasowania się w bardzo ciasną toaletę o mocno ograniczonej przestrzeni.

Popytałam znajomych i poszukałam Internecie, aż znalazłam rozwiązanie. Seria superwąskich urządzeń firmy Indesit. Właśnie tego nam było trzeba.

Przy superkompaktowej szerokości, wynoszącej 45 cm, są wystarczająco małe, by się zmieścić i nawet zostanie jeszcze trochę miejsca!

Przy ograniczonych funduszach (jak w każdej rodzinie, prawda?) trochę obawialiśmy się ceny, ale na szczęście okazała się bardzo przystępna.

Zmywarka posiada również wiele programów i funkcji, które im się przydadzą: szybkie cykle, funkcję zmywania przy połowicznym załadunku i wiele innych.

Moja mała dziewczynka (tak nazywa ją mąż) będzie cieszyć się solidnym, rozsądnie skonstruowanym i wydajnym urządzeniem, za bardzo przyzwoitą cenę.

A najlepsze jest to, że nie będzie walki o to, czyja dziś kolej na zmywanie naczyń.

Więcej informacji na temat wąskich urządzeń kuchennych firmy Indesit można znaleźć tutaj.