PRANIE: TERAZ TAK PROSTE JAK raz-dwa-trzy.

Intuicyjne urządzenia uproszczą Twoje życie.

PRANIE: TERAZ TAK PROSTE JAK raz-dwa-trzy.

Moja żona to mój bohater. Naprawdę.

Praca na pełen etat, dwójka dzieci i do tego doskonale zarządza naszym domem. Oczywiście pomagam, jednak nie posiadam jej umiejętności organizacyjnych. W pracy nie mam problemu z planowaniem i decyzjami. Jednak jeśli chodzi o dom, to najczęściej pytam żonę o radę. 

Większość zadań wykonujemy wspólnie (jeśli macie rodzinę, to wiecie, że każdego dnia jest niekończąca się lista rzeczy do zrobienia). Jednak są sprawy, którym tylko ona podoła.

Jedną z nich jest pranie.

Z jakiegoś powodu kompletnie się gubię, kiedy trzeba ustawić pralkę. Kocham majsterkować, lubię naprawiać sprzęty i rozgryzać, w jaki sposób działają. Ale pralki? Są dla mnie kompletną zagadką.

Albo raczej – były. Teraz mamy nową.

Aby ułatwić życie mojej żonie, postanowiłem znaleźć nową pralkę. Model mężoodporny. I tak był już najwyższy czas, aby wymienić starą pralkę.

Po małych poszukiwaniach w Google znalazłem serię produktów . Dokładnie tego szukałem.

Dlaczego?
Bo proces prania w stylu Innex od początku do końca wygląda tak:

załaduj,
wciśnij przycisk.

I koniec. Dosłownie.

Nie trzeba za każdym razem, kiedy chcesz zrobić pranie, ustawiać programu, tracić czasu na zabawy z pokrętłami lub kilkoma przyciskami. Po 45 minutach wszystko jest perfekcyjnie czyste.

Dzieje się tak dzięki sprytnemu systemowi zwanemu Push&Go, z którego nawet ja potrafię korzystać.

Teraz pranie stało się tak prostym zadaniem, że nawet nasz dziesięcioletni syn zaczął się nim zajmować. Też chce pomóc swojej mamie (wiem, aniołek z niego).

Oczywiście nasza pralka z Innex posiada wiele innych programów i funkcji (Cykl prania 30 °, cykl Anti-Odour, silnik inwerterowy i wiele innych). Jestem pewien, że moja druga połowa bardzo chętnie się z nimi wszystkimi zapozna. Ja jestem całkowicie zadowolony z funkcji Push&Go.

Żona ma więcej czasu dla siebie, ja pokonałem moje lęki związane z praniem i nawet nasz syn zaczął nam pomagać. Wszyscy wygraliśmy!

Więcej informacji na temat produktów z serii Innex firmy Indesit można znaleźć tutaj.