KOŃCZY SIĘ MIEJSCE W KUCHNI? WYBIERZ
ODPOWIEDNIE URZĄDZENIE

W przypadku czteroosobowej rodziny przestrzeń to cenny element.

KOŃCZY SIĘ MIEJSCE W KUCHNI? WYBIERZ
ODPOWIEDNIE URZĄDZENIE

Moja córka jest wegetarianką. Ja jestem na wiecznej (i tylko względnie efektywnej) diecie. Mój mąż i syn lubią dużo zjeść. Naprawdę dużo.

Cóż to oznacza w praktyce? Zacznijmy od skomplikowanych posiłków i harmonogramów. Bardzo szybko zaczęło nam również brakować miejsca w lodówce. Otwieranie jej było niebezpieczne z uwagi na piętrzące się sterty jedzenia lub zapomniane składniki, znajdujące się gdzieś w zakamarkach! 

Nadszedł czas na nową lodówkę. Po wielu poszukiwaniach znaleźliśmy opcję, która była dla nas doskonała.

Seria produktów eXtra firmy Indesit oferuje niesamowite lodówki, które posiadają wszystko, czego nam trzeba. To proste, efektywne rozwiązania dla stosu problemów, z którymi się borykamy.

Przykładowo marnowanie się jedzenia. Nie cierpię tego! W naszej starej lodówce jedzenie gromadziło się w zakamarkach, gdzie leżało aż do utraty daty ważności. Teraz, dzięki sprytnym wysuwanym półkom w lodówce eXtra, można je po prostu wyciągnąć i zobaczyć, co na niej leży.

Ponadto jedzenie dłużej się nie psuje – to dzięki szufladzie FlexiUse Box. Możesz ją umieścić w różnych zakresach temperaturowych wewnątrz lodówki. Obszar 0° jest idealny dla mięsa i delikatnych składników, natomiast obszar 5° lepiej nadaje się dla warzyw i owoców. Dłużej utrzymują one świeżość i lepiej smakują!

Tak jak mówiłam, jest nas sporo, a każde z nas ma inną dietę. Bywa to strasznie skomplikowane. Rozwiązaniem, jakie znalazłam (w końcu jestem mamą, tym się zajmuję), jest wcześniejsze gotowanie i zamrażanie posiłków. Na szczęście nasze nowe urządzenie firmy Indesit pozwala dostosować wnętrze zamrażalki do moich potrzeb: mogę wyciągać segmenty i wszystko przemieszczać, co daje dodatkowe miejsce do zamrażania dużych ilości jedzenia. Genialne!

Więcej informacji na temat naszych lodówek i zamrażarek z serii eXtra można znaleźć tutaj.