Myślisz o zakupie kuchenki mikrofalowej?
Pozwól nam sobie pomóc

Kuchenki mikrofalowe były podstawowym wyposarzeniem kuchni przez długi czas. Były one używane jako zamiennik tradycyjnych piekarników, kiedy chcieliśmy szybko podgrzać lub rozmrozić posiłek.

Najnowsze kuchenki mikrofalowe znacząco się rozwinęły, zapewniając wiele wspaniałych funkcji i technologii, dzięki czemu można w nich również gotować pyszne posiłki, podobnie jak w przypadku tradycyjnego piekarnika.

1. Wyciągnij taśmę mierniczą!

Jedną z ogromnych zalet kuchenek mikrofalowych jest ich rozmiar - niewielkie, kompaktowe, dają Ci dużą swobodę, jeśli chodzi o ich ustawienie w kuchni.

To ważne, aby upewnić się, ile masz miejsca w kuchni. Jest to szczególnie ważne, jeśli interesuje Cię zakup kuchenki mikrofalowej do zabudowy. Te rodzaje kuchenek mikrofalowych łączą się płynnie z resztą zabudowy i wyglądają świetnie!

Aby je zainstalować, musisz znać dokładne wymiary dostępnej przestrzeni.

2. Poznaj swoje wymagania

Technologia kuchenek mikrofalowych bardzo się rozwinęła. Najnowsze modele oferują wiele ciekawych funkcji, które pomogą Ci stworzyć pyszne posiłki i wesprą Cię na każdym kroku.

Pamiętaj, aby zastanowić się, czego szukasz w kuchence mikrofalowej i wybraż taką, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Oto lista cech, jakie oferuje kuchenka mikrofalowa firmy Indesit:

Design

Eleganckie, stylowe, funkcjonalne

Kuchenki mikrofalowe Indesit charakteryzują się znakomitym wzornictwem, zapewniając także najnowsze technologie i funkcje, które pomogą Ci tworzyć wyśmienite potrawy.

Ulepszony wyświetlacz LED

Pełna kontrola, bez wysiłku.

Udoskonalony wyświetlacz LED na kuchenkach mikrofalowych Aria firmy Indesit pozwala uzyskać przejrzysty, intuicyjny dostępu do wszystkich ustawień i programów. Podświetlane ikony, przyciski dotykowe i czytelny interfejs są zapewnieniem, że gotowanie zawsze będzie przyjemnością

Grill

Kuchenki mikrofalowe firmy Indesit z kolekcji Aria posiadają wbudowany Grill, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkością i wszechstronnością gotowania w kuchence mikrofalowej, oraz doskonale chrupiacymi i idealnie upieczonymi potrawami.

Definiowane ustawienia

Gotuj z ufnością.

Kuchenki mikrofalowe Indesit Aria sprawiają, że gotowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, z dużą ilością wstępnie zaprogramowanych funkcji, które automatycznie ustawiają idealną temperaturę i czas gotowania dla Twojego dania.

Niezależnie od tego czy robisz pizzę, czy pieczesz warzywa, ciesz się idealnie przygotowanymi potrawami, zawsze.

Pokrywa talerza

Pomocna dłoń w kuchni.

Przykrywając naczynie do gotowania pokrywą do kuchenek mikrofalowych Indesit Aria zapobiegasz pryskaniu, co zmniejsza konieczność czyszczenia.

Można również przykryć jedno naczynie i gotować w drugim naczyniu w tym samym czasie, aby zapachy nie mieszały się.