Zestaw do zabudowy Aria

Wydajność i design w doskonałej harmonii

Ricette con forno Aria di indesit
Doskonałe efekty gotowania i ponad 100 przepisów pod jednym pokrętłem.
Doskonałe efekty gotowania i ponad 100 przepisów pod jednym pokrętłem.

Uprość codzienne gotowanie Twoich ulubionych potraw dzięki Turn&Go, sprytnej funkcji, która automatycznie ustawia czas gotowania i temperaturę piekarnika dla ponad 100 codziennych przepisów. Nie musisz się martwić, że Twoje potrawy będą piekły się zbyt długo - piekarnik automatycznie wyłączy się po zakończeniu programu.


Lepsza widoczność

Odpowiednie umiejscowienie wewnętrznego oświetlenia w komorze piekarnika zapewnia lepszy widok na pieczoną potrawę. Nie musisz już ciągle otwierać drzwi piekarnika, a to oznacza brak utraty ciepła podczas pieczenia.

Więcej miejsca na Twoje dania

Piekarnik o pojemności do 71 litrów zapewnia dużo miejsca na rodzinne posiłki lub gotowanie kilku potraw jednocześnie. Ponadto, dzięki większej tacy ociekowej, nie musisz dodatkowo czyścić Twojego piekarnika po zakończonym gotowaniu.

Błyszczące drzwi piekarnika w dwóch krokach

Innowacyjny system Click & Clean umożliwia łatwe zdejmowanie drzwi piekarnika, co pozwala na szybkie i bezproblemowe czyszczenie.

Większy grill, lepsze rezultaty

Pokrycie powierzchni komory piekarnika w 95% zapewnia równomierne zarumienienie potaw, bez przypalonych lub niedogotowanych miejsc.

Dodaj parę i nadaj zdrowy akcent każdemu daniu.
Dodaj parę i nadaj zdrowy akcent każdemu daniu.

Mięso, ryby, warzywa, pieczywo lub desery: dzięki programowi Turn&Go Steam i delikatnej sile pary możesz przygotować po prostu wszystko. To proste: nie trzeba wstępnie podgrzewać, wystarczy wlać trochę wody na spód komory piekarnika, aby rozpocząć gotowanie pysznych i zdrowych potraw.