Nowe zmywarki w każdym rozmiarze

eXtra wyniki, zaledwie w 1 godzinę.
 • Nowy Cykl eXtra
 • Silnik inwerterowy
 • Opcja eXtra Light
 • Aby myć wszystko, od rozmiaru S do XXL.

  Dzięki nowemu cyklowi eXtra oszczędzasz czas oraz energię i nie musisz już ręcznie zmywać większych przedmiotów, takich jak ruszty, formy do pizzy czy duże garnki. Wystarczy po prostu wyjąć górny kosz, aby uzyskać 53 cm pionowej przestrzeni i doskonałe rezultaty zmywania.

 • Usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń.

  Połączone działanie silnika inwerterowego oraz innowacyjnych rozwiązań hydraulicznych gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania już po 1 godzinie, nawet przy uporczywych zabrudzeniach.

 • Specjalna ochrona delikatnych przedmiotów

  Opcja eXtra Light to doskonałe rozwiązanie podczas zmywania dużych i dellikatnych przedmiotów.

Nowa zmywarka Exytra Hygiene

Komfort i bezpieczeństwo

Nowy cykl zmywarki został specjalnie przygotowany dla zabawek dziecięcych, butelek do karmienia, sztućców i naczyń dziecięcych, aby zapewnić absolutną ochronę i higienę.

Baby Care

Dla naczyń wolnych od bakterii

Baby Care to specjalnie zaprojektowany cykl, który usuwa 99,9999% bakterii, aby zapewnić higieniczne naczynia dla całej rodziny, a w szczególności dzieci iniemowląt*. Baby Care zapewnia łatwe i efektywne mycie i suszenie każdych rzeczy, nie tylko tych związanych z żywnością, ale również zabawek i innych rzeczy wymagających dokładnego czyszczenia.

BabyZoo

Utrzymywanie przedmiotów dla dzieci w idealnej czystości

Indesit Baby Zoo to specjalna tacka z wieloma regulowanymi elementami, wykorzystywana do sterylizacji butelek i smoczków, sztućców oraz talerzy, jednocześnie oddzielająca je od innych przedmiotów. Po zakończeniu cyklu zmywania i suszenia można wyjąć tacę Baby Zoo ze wszystkimi wysterylizowanymi przedmiotami i wykorzystać ją do ich przechowywania.

*W celu całkowitej sterylizacji zalecamy dodatkowe czyszczenie przy użyciu jałowegi roztworu.

W pełni włoski styl

Zmywarki Indesit eXtra są piękne i wpadające w oko. Wybierz swój ulubiony kolor: stal nierdzewna, srebrny lub biały z szarymi elementami.

Maksimum wydajności.

Naczynia myte w zmywarkach z serii eXtra nie wymagają mycia ręcznego: wstępne zmywanie jest wykonywane przez urządzenie przy użyciu programów Eco i Normal. Maksymalną wydajność można osiągnąć przy użyciu automatycznych programów, dzięki czujnikom zmętnienia wody oraz silnikowi inwerterowemu, które optymalizują parametry zmywania.

Prostota i wszechstronność użycia.

Załadunek i rozładunek zmywarek z serii eXtra jest prosty i bezpieczny, dzięki zastosowaniu koszy zaprojektowanych tak, aby oferowały maksimum swobody i pomieściły do 14 kompletów naczyń. W przypadku wysokich naczyń można wykorzystać łatwy w obsłudze system podnoszenia, aby zwiększyć wysokość górnego kosza o 3,5 cm.

Minimalne zużycie prądu i wody

Zmywarki z serii eXtra zużywają jedynie 9 litrów wody (około 44% mniej w porównaniu do tradycyjnych zmywarek*), aby umyć 14 kompletów. Seria eXtra firmy Indesit uzyskała również maksymalną klasę efektywności energetycznej A+++, która gwarantuje najwyższy poziom wydajności zmywania i suszenia, przy zużyciu energii mniejszym o 20% w porównaniu do klasy A+. Dzięki temu rachunki są niższe, a obciążenie dla środowiska mniejsze.

*np. zmywarki, która zużywa 16 litrów wody. 

Technologia i bezpieczeństwo

Wszystkie zmywarki z serii eXtra są urządzeniami zaawansowanymi technologicznie, gwarantując dzięki temu najwyższy komfort w trakcie pracy. W przypadku pojawienia się nadmiernej ilości piany lub zatkania się filtra specjalny czujnik dokonuje modyfikacji prędkości obrotu bębna i poboru wody, w celu rozwiązania problemu bez konieczności zatrzymania cyklu zmywania. W przypadku nagłych zmian ciśnienia wody lub nieszczelności węża doprowadzającego, system Water Stop, przez zamknięcie zaworu, niezwłocznie zatrzymuje dopływ wody, co skutkuje zatrzymaniem pracy urządzenia.

Dodatkowo system Overflow gwarantuje kontrolę poziomu wody doprowadzanej do zmywarki. Jeśli odpowiedni poziom wody zostanie przekroczony, system zatrzymuje pracę urządzenia i urządzenie odprowadza nadmiar wody.

Cisza

Zmywarki firmy Indesit pracują cicho, dzięki czemu bez problemu możesz zająć się czymś innym. Ponadto zastosowanie nowego silnika inwerterowego oraz materiałów dźwiękoszczelnych zapewnia ciche zmywanie w nocy i obniża poziom hałasu do 44 d(B)A, porównywalny do cichej rozmowy.

Programy i opcje

Nowe zmywarki z serii eXtra posiadają wiele przydatnych programów i opcji, które sprostają wszelkim wymaganiom: od programu Eco do programu INTENSE, od 40-minutowego cyklu RAPID po cykl HALF LOAD i opcję DELAYED START.

Niezawodność

Wnętrze nowych zmywarek z serii eXtra jest wykonane w 100% ze  stali nierdzewnej. Oznacza to najwyższą wydajność zmywania i gwarancję higieny oraz niezawodność przez długi czas.