russiaukraineindesit_website_icon_set_final_2

2 sekundy, 1 przycisk, 0 problemów

Naciśnięcie jednego przycisku: tyle wystarczy, aby włączyć Twoje urządzenie, ustawić odpowiedni program i rozpocząć pranie. Takie to proste.
 • Energooszczędność
 • Silnik Inwerterowy
 • Water Balance Plus
 • Oszczędzanie każdego dnia.

  Cykl ECO 30° zapewnia równie wysokie rezultaty prania, co cykle o wyższych temperaturach. Możesz więc cieszyć się świeżym, czystym praniem, oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

 • Więcej mocy dla Twojego proszku do prania.

  Specjalne ruchy bębna w pralce Innex zapewniają dokładne usuwanie uporczywych zabrudzeń i pomagają zwiększyć moc czyszczącą detergentu. Dzięki nim Twoje pranie jest pod dobrą opieką i masz gwarancję doskonałych efektów prania.
  Ciągła kontrola pracy silnika zmniejsza wibracje podczas każdej fazy cyklu prania i wirowania, co w efekcie ma wpływ na niski poziom hałasu.

 • Tylko tyle wody, ile potrzebujesz.

  Innowacyjny czujnik optymalizuje zużycie wody podczas każdej fazy cyklu, aby używać wodę w ilości odpowiedniej dla załadowanego prania.
  Dzięki temu pralka zużywa również mniej energii elektrycznej na podgrzanie wody.

Technologia Push & Wash

Technologia turboprogramowania

Naciśnięcie jednego przycisku: tyle wystarczy, aby włączyć Twoje urządzenie, ustawić odpowiedni program i rozpocząć pranie. W zaledwie 45 minut otrzymasz nieskazitelnie czyste ubrania.

Cykl Anti-odour

Specjalne ruchy bębna, dodatkowe płukania pod koniec cyklu i ciągła kontrola temperatury pozwalają pozbyć się z ubrań nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym, pot lub smar.

Opcja Anti-stain

Efektywne usuwanie różnych typów plam.

 • Jedzenie – Usuwa plamy organiczne, takie jak sosy czy wino.
 • Praca – Usuwa plamy spowodowane tuszem lub makijażem.
 • Na dworze - Usuwa plamy typowe dla aktywności na dworze, takie jak trawa i błoto.

Cykl Fast

Po prostu wybierz najlepszy dla Ciebie czas na zrobienie prania.

 • 9 minut: najszybszy cykl odświeżania dostępny na rynku.
 • 30 minut: szybki cykl prania w 30°C, który jest idealny dla odzieży mieszanej.
 • 1 godzina: cykl prania w 60°C, dzięki któremu w stosunkowo krótkim czasie masz gwarancję doskonałych efektów.

Fast Forward

Jeśli nagle musisz wyjść i nie chcesz zostawić włączonej pralki, możesz nacisnąć przycisk Fast Forward, aby pralka pominęła etap płukania i wirowania, a cykl prania skończył się po 20 minutach.

Opcja Sport

Trzy programy zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich sportach uprawianych przez członków rodziny gwarantują perfekcyjne i świeże pranie butów, zestawów na siłownie i odzieży funkcyjnej.

Program Quilts

Ten specjalny cykl prania pomoże Ci nie tylko zachować miękkość i objętość pikowanej odzieży oraz kołder, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze.

Program Self-clean

Pralki Innex zaprojektowano w taki sposób, aby ich wnętrze można było czyścić bez potrzeby stosowania specjalnych detergentów. Okresowe uruchomienie tego programu pozwala Ci prać w urządzeniu, które będzie zawsze czyste i higieniczne.

Ewolucja Wzornictwa

W pełni włoski styl
Niezawodne i pojemne pralki z serii Innex cechuje minimalistyczny styl i wygoda w użytkowaniu.

Prosty i intuicyjny

Prosty i intuicyjny

Wszystko, czego potrzebujesz

Wszystko w Twojej pralce Innex jest zaprojektowane dla prostego, intuicyjnegu użytku: przycisk Push&Wash jest łatwy do zlokalizowania i ma rzucający się w oczy, niebieski kolor. Programy i cykle są jasno podzielone, dzięki czemu szybko znajdziesz ten, którego potrzebujesz. Wszystkim funkcjon specjalnym i cechom towarzyszą czytelne opisy na nowo zaprojektowanym panelu sterującym. Proste, prawda?

Tyle miejsca, ile potrzebujesz

Tyle miejsca, ile potrzebujesz

Duże drzwi Twojej pralki Innex pozwalają na łatwy załadunek i rozładunek prania. Ergonomiczny uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodne i bezwysiłkowe użycie.