NOWA ZMYWARKA NA KAŻDY ROZMIAR


NOWA ZMYWARKA NA
KAŻDY ROZMIAR.

RÓWNIEŻ EXTRA W CIĄGU 1 GODZINY.

EKSTRA REZULTATY
ZALEDWIE W 60 MINUT

Nowy program eXtra Cycle

Do mycia wszystkiego w rozmiarach od S do XL.

+

Nowy program eXtra Cycle

Do mycia wszystkiego w rozmiarach od S do XL.

Dzięki nowemu programowi eXtra cycle zaoszczędzasz czas i wysiłek oraz nie musisz już myć ręcznie większych naczyń, takich jak zatłuszczone patelnie, ruszty z płyty kuchenki, formy do pizzy czy duże półmiski.

Wyjmij po prostu górny kosz, aby mieć do dyspozycji 53 cm przestrzeni w pionie i aby uzyskać doskonałe rezultaty.

Silnik bezszczotkowy

Dla optymalnej dystrybucji wody.

+

Silnik bezszczotkowy

Dla optymalnej dystrybucji wody.

Połączone działanie silnika bezszczotkowego oraz innowacyjnego systemu hydraulicznego zapewni najlepsze rezultaty w zaledwie godzinę, nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń.

Opcja eXtra Light

Delikatna do łatwiej tłukących się naczyń.

+

Opcja eXtra Light

Delikatna do łatwiej tłukących się naczyń.

Opcja ta, opracowana dla łatwiej tłukących się i delikatnych, dużych naczyń, zapewnia bezpieczne zmywanie w zaledwie godzinę.

Maksymalna skuteczność

Zmywarka EXtra nie wymaga żadnego mycia ręcznego: mycie wstępne przeprowadza sama maszyna w ramach programów Eco i Normalny, natomiast najlepsze rezultaty można uzyskać przy wykorzystaniu programów automatycznych dzięki czujnikom mętności i silnikowi bezszczotkowemu, które optymalizują wszystkie parametry zmywania.

Łatwość i elastyczność użytkowania

Załadunek i wyładunek zmywarki EXtra jest łatwy i bezpieczny dzięki koszom zaprojektowanym w sposób zapewniający maksymalną elastyczność, która pozwala na jednorazowe załadowanie do 14 kompletów naczyń. W przypadku wysokich garnków łatwy w zastosowaniu system lift-up pozwala podnieść górny kosz tak, aby uzyskać dodatkowe 3,5 cm przestrzeni.

Minimalne zużycie

W przypadku zmywarek eXtra do umycia 14 kompletów naczyń wystarcza jedynie 9 litrów wody (ok. 44% mniejsze zużycie w porównaniu do tradycyjnych zmywarek*).
Linia zmywarek eXtra Indesit osiągnęła maksymalną efektywność energetyczną w klasie A+++, która gwarantuje idealne rezultaty zmywania i suszenia przy poziomie zużycia energii 20% niższym niż w przypadku klasy A+. Dzięki temu każdy z łatwością zredukuje wydatki i wpływ na środowisko.
* tj. zmywarek zużywających 16 litrów wody.

Technologia i bezpieczeństwo

Wszystkie zmywarki eXtra są wyposażone w zaawansowane systemy gwarantujące maksymalny komfort w trakcie ich użytkowania. Nowy wirtualny czujnik reaguje w przypadku piany lub zatkanego filtra, modulując prędkość silnika i dopływ wody tak, aby rozwiązać zaistniały problem bez przerywania cyklu zmywania. W przypadku nagłych zmian ciśnienia wody lub przerwania rury doprowadzającej wodę system Water Stop natychmiast odcina ujęcie wody przez zamknięcie zaworu tak, aby zmywarka zakończyła cykl pracy.
Natomiast system Overflow gwarantuje inteligentne sterowanie doprowadzaniem wody do zmywarki. Jeśli niezbędna ilość wody ulegnie przekroczeniu, system wstrzymuje cykl pracy zmywarki i wypuszcza nadmiar wody.

Cisza

Zmywarki Indesit pracują cicho, aby w trakcie zmywania bez problemu zająć się czymś innym. Nowy silnik bezszczotkowy i materiały dźwiękochłonne zapewniają ciche zmywanie w porze nocnej, obniżając poziom hałasu do 44 d(B)A, co odpowiada cichej rozmowie.

Programy i opcje

Nowe zmywarki eXtra oferują szeroki wachlarz programów i opcji, odpowiadających na wszelkie potrzeby: programy od ECO do INTENSYWNEGO, od SZYBKIEGO 40-minutowego cyklu po opcje POŁOWA ZAŁADUNKU i OPÓŹNIONY START.

Niezawodność

Wnętrze nowych zmywarek EXTRA jest wykonane w 100% ze stali nierdzewnej czyli materiału, który zwiększa skuteczność zmywania i suszenia oraz zapewnia idealną higienę i długotrwałą trwałość.

DORASTANIE W ABSOLUTNYM
BEZPIECZEŃSTWIE

Nowa Extra Hygiene

Komfort i bezpieczeństwo bez obaw.

Nowy cykl opracowany dla zagwarantowania codziennego spokoju świeżo upieczonym rodzicom poprzez zapewnienie czystości oraz higieny naczyń i zabawek maluchów.

BabyZoo

Utrzymanie wszystkiego w czystości jest dziecinnie proste.

+

BabyZoo

Utrzymanie wszystkiego w czystości jest dziecinnie proste.

Indesit przestawia wyjątkowy element zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach tak, aby w zmywarce można było zmieścić wszystkie rzeczy Twojego dziecka. Jest to specjalna tacka z przestrzenią możliwą do swobodnego zaaranżowania, pomocna w sterylizowaniu butelek i smoczków, sztućców i talerzy, przy jednoczesnym oddzieleniu ich od pozostałych rzeczy.

Po zakończeniu cykli zmywania i suszenia możesz wyjąć tackę Baby Zoo ze zdezynfekowanymi akcesoriami i odłożyć ją w wygodnym miejscu, w którym będziesz mieć wszystko pod ręką.

Czystość i higiena

72° dla wyeliminowania wszystkich bakterii.

+

Czystość i higiena

72° dla wyeliminowania wszystkich bakterii.

Baby Care to specjalnie opracowany cykl, który usuwa 99,999% bakterii, zapewniając tym samym higienę całej rodzinie, a w szczególności jej najmłodszym członkom. Ten prosty cykl umożliwia łatwe i skuteczne mycie oraz suszenie wszelkich przedmiotów, nie tylko tych związanych z żywnością, ale i zabawek oraz innych akcesoriów wymagających dokładnej sterylizacji.

Maksimum higieny, zero stresu.

W CAŁOŚCI WŁOSKIE WZORNICTWO

Nowe zmywarki są dostępne w dwóch wariantach wzorniczych, z wyświetlaczem lub bez wyświetlacza,
w kolorach inox, srebrnym oraz białym z szarymi wstawkami.