Technologie

Nowa pralka Eco Time jest najlepszym sprzymierzeńcem w oszczędzaniu wody, czasu i energii: opcja Energy Saver, programy w Strefie 20°C i czujnik Water Balance gwarantują optymalne rezultaty prania przy maksymalnej oszczędności energii.

Czujnik Water Balance, aktywny podczas wszystkich faz prania, wykrywa wagę załadunku, co pozwala na pobranie tylko niezbędnej ilości wody i zużycie minimalnej ilości energii do jej podgrzania.


Opcja Energy Saver jest gwarancją maksymalnej oszczędności energii: aż do 70% w porównaniu z programem Bawełna 30°C. Dzięki specjalnym ruchom bębna, zapewnia w niższej temperaturze wydajność prania jak przy 30°C.

Klasa energetyczna

Klasa A++ w pralkach Indesit Eco Time potwierdza ich efektywność energetyczną i zapewnia maksymalną oszczędność energii, na wszystkich etapach prania i przy każdej ilości załadunku.

Strefa 20°C

Programy w Strefie 20°C zostały stworzone do prania odzieży w niskiej temperaturze (20°C), zapewniając rezultaty prania jak w temperaturze 40°C i oszczędność energii do 40%. Dla każdego programu uruchamiane są odpowiednie obroty bębna, które optymalizują działanie środka piorącego i doskonale usuwają brud i plamy.

Oszczędza energię

Opcja Energy Saver została zaprojektowana przez Indesit, aby zaoszczędzić do 70% energii w porównaniu z programem Bawełna 30°C! Używana z programami do prania tkanin bawełnianych, syntetycznych i jeansowych, Energy Saver zapewnia nawet w niższej temperaturze takie same rezultaty prania jak w 30°C.

Oszczędza czas

Opcja Eco Time używana z programami do prania tkanin bawełnianych i syntetycznych, pozwala na wypranie do 3 kg lekko zabrudzonych tkanin i zaoszczędzenie do 30% czasu w porównaniu z normalnym cyklem bawełnianym.

Oszczędza wodę

Czujnik Water Balance w pralkach Eco Time, aktywny podczas wszystkich faz prania, wykrywa wagę załadunku i na tej podstawie dobiera odpowiednią ilość wody potrzebnej do jego wyprania.

Pralki Indesit Eco Time oferują programy dostosowane do wszystkich potrzeb.
Dzięki ulepszonemu bębnowi, pralki Indesit skuteczniej i z większą troską wypiorą Twoje ubrania, również w przypadku bardzo szybkich programów.

Programy specjalne

Program Jeans umożliwia dokładne wypranie tkanin z jeansu, bez ryzyka ich wyblaknięcia lub zniszczenia włókien.

Program Express pozwala na odświeżenie, w zaledwie 15 minut, do 1,5 kg lekko zabrudzonych tkanin.

Technologia Indesit pozwoliła na stworzenie specjalnego cyklu do prania obuwia: w programie Special Shoes odpowiednia prędkość obrotów bębna zapobiega wstrząsom, które są główną przyczyną uszkodzeń.

Programy Sport Intensive i Sport Light przeznaczone są do prania bardziej lub mniej zabrudzonych ubrań sportowych, troszcząc się o każdy rodzaj tkaniny i zapewniając doskonałe rezultaty prania.