Pralko-suszarka Innex


Nowa pralka

2 sekundy, 1 przycisk, 0 problemów.

TECHNOLOGIA
PUSH & WASH

Technologia programowania TURBO

Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, a Twoja pralka Innex natychmiast ustawia program prania, nawet przy wyłączonym urządzeniu, a następnie uruchamia cykl prania.

W zaledwie 45 minut usuwa najczęstsze zabrudzenia z codziennego prania bez konieczności prania wstępnego odzieży.

CYKL ECO 30°

Oszczędność każdego dnia

CYKL ECO 30°

Oszczędność każdego dnia

Program 30° na potrzeby codziennego prania, który daje takie same efekty, jak pranie w wyższych tempearturach, pozwala zaoszczędzić energię i daje pewność, że zawsze będziesz mieć świeże i czyste ubrania.

SILNIK INWERTEROWY

Większa moc dla Twoich detergentów.

SILNIK INWERTEROWY

Większa moc dla Twoich detergentów.

Specjalny ruch bębna zaprojektowany dla skutecznego usuwania plam i zwiększenia mocy czyszczącej Twoich detergentów. Każda zmiana kierunku obrotów bębna jest skalibrowana tak, aby delikatnie pielęgnować Twoje ubrania i nadawać im doskonałą czystość. Doskonała praca silnika redukuje drgania we wszystkich fazach, łącznie z wirowaniem, w celu zapewnienia znacznie niższego poziomu hałasu.

WATER BALANCE PLUS

Tylko tyle wody, ile potrzeba.

WATER BALANCE PLUS

Tylko tyle wody, ile potrzeba.

Innowacyjny czujnik optymalizuje zużycie wody w każdej fazie prania, zapewniając zużycie jedynie takiej ilości wody, jaka jest niezbędna dla aktualnego załadunku. Poza oszczędnością wody, oszczędzasz również energię niezbędną do jej podgrzania.

CYKL
ANTI-ODOUR

Innowacyjne ruchy bębna, dodatkowe płukanie pod koniec cyklu i stała kontrola temperatury pozwalają pozbyć się z odzieży uporczywych zapachów pozostałych po kontakcie z dymem papierosowym, potem czy smażonymi potrawami.

OPCJA
ODPLAMIANIE

Dla dokładniejszego usuwania plam różnego typu.

Jedzenie – Usuwanie plam pochodzenia organicznego, takich jak sos, dip, wino.
Praca – Usuwanie plam takich jak tusz czy make-up.
Outdoor - Usuwanie plam typowych dla aktywności na świeżym powietrzu, takich jak plamy z trawy i błota.

SZYBKI
CYKL

Wybierz po prostu czas, jaki możesz przeznaczyć na pranie.

9 minut: najszybszy na rynku cykl odświeżania.
30 minut:krótki cykl prania w 30° C idealny dla tkanin mieszanych.
1 godzina: cykl prania w 60° C, stanowiący doskonałą kombinację czasu i rezultatów prania.

FUNKCJA
SZYBKIEGO ZAKOŃCZENIA

Jeśli musisz nagle wyjść z domu i nie chcesz zostawiać włączonej pralki, wciśnij przycisk Szybkie Zakończenie, a pralka przejdzie bezpośrednio do fazy płukania i wirowania, kończąc cykl prania w zaledwie 20 minut.

PROGRAMY SPORTOWE

Trzy specjalnie opracowane programy do prania odzieży sportowej całej rodziny, gwarantujące idealne, pachnące rezultaty w przypadku obuwia, strojów treningowych i ubrań zawierających specjalistyczne włókna.

PROGRAM
DO KOŁDER

Dla zaoszczędzenia czasu i pieniędzy delikatny cykl zachowujący miękkość i objętość pikowanej odzieży/kołder.

PROGRAM
AUTOMATYCZNEGO CZYSZCZENIA

Opracowany specjalnie z myślą o czyszczeniu wewnętrznych części pralki bez użycia specjalistycznych detergentów. Okresowe uruchamianie daje możliwość prania w pralce, która jest zawsze czysta i higieniczna oraz wydłuża jej trwałość użytkową dzięki usuwaniu w temperaturze 90° wszelkich resztek żywności, które mogą powodować powstanie nieprzyjemnych zapachów.

ROZWÓJ WZORNICTWA

Prawdziwie włoski styl

Niezawodna, solidna pralka Innex, w której szczególny nacisk położono na estetykę, charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem opracowanym tak, aby zapewnić jeszcze bardziej komfortowe użytkowanie.

INNA,RÓWNIEŻ
KOLORYSTYCZNIE

Wszystko, aby Cię zadowolić

INNA,RÓWNIEŻ
KOLORYSTYCZNIE

Wszystko, aby Cię zadowolić

Trzy wyjątkowe modele w trzech nowych kolorach (srebrny, czarny i czerwony), które będą idealnie pasować do Twojego osobistego stylu i stylu Twojego domu.

PROSTA I INTUICYJNA

Wszystko, co potrzeba
w zasięgu jednego spojrzenia

PROSTA I INTUICYJNA

Wszystko, co potrzeba
w zasięgu jednego spojrzenia

Przycisk Push&Wash w przyciągającym wzrok niebieskim kolorze; czytelne programy pogrupowane w następujące kategorie: codzienne ECO, standardowe i specjalne; dobrze zilustrowane rozwiązania technologiczne i nowy panel sterowania. W nowej pralce Innex wszystko opracowano tak, aby ułatwić jej użytkowanie.

DUŻE DRZWICZKI
DLA DUŻYCH ZAŁADUNKÓW (maks. 10 kg)

Wszystko staje się prostsze

DUŻE DRZWICZKI
DLA DUŻYCH ZAŁADUNKÓW (maks. 10 kg)

Wszystko staje się prostsze

Średnica otworu bębna wynosząca 48,5 cm w porównaniu do standardowych 34 cm: wkładanie i wyjmowanie prania z Twojej pralki Innex stanie się prostsze, a wbudowany w drzwiczki ergonomiczny uchwyt zapewnia jego łatwiejszą i bardziej komfortową obsługę.