Indesit Przełużył Partnerstwo z Klubem Arsenal Londyn


Konkurencyjność i
siła wciąż razem

Trzy lata po debiucie w roli Oficjalnego Partnera, Indesit przedłużył współpracę partnerską z Kanonierami.

Konkurencyjność i siła to kluczowe wartości które łączą markę Indesit i klub piłkarski Arsenal, a piłka nożna to najlepsza przestrzeń dla okazywania przywiązania do ich wspólnego dynamizmu i innowacyjności.

Klub Arsenal może pochwalić się długą, pełna sukcesów historią, stworzoną dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, zdeterminowanej by okazywać doskonałość, dokładnie tak jak marka Indesit, którą cechuje ponadto niezawodność i wiarygodność.
Indesit jest także partnerem Junior Gunners, oficjalnej drużyny młodzików działającej przy klubie Arsenal, potwierdzając swoje zaangażowanie we wspieraniu rozwoju klubu.MAMO, CIĘŻKO PRACUJEMY,
BY UŁATWIAĆ CI ŻYCIE
więc po prostu dbaj o swojego małego mistrza!

Misją marki Indesit jest tworzenie praktycznych i niezawodnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie. Wiemy, że największym wsparciem dla przyszłych mistrzów są ich rodzice, a innowacyjność zawsze musi iść w parze z prostotą i to dlatego dla tworzymy użyteczne i oszczędne produkty, które odpowiadają na realne potrzeby. Podobnie jak klub Arsenal Londyn okazuje swoje zaangażowanie na boisku, my wkładamy cały wysiłek w ułatwianie codziennego życia.