Obsługa klienta

Obsługa klienta i pomoc techniczna dla urządzeń Indesit

Nasz Dział Obsługi Klienta Indesit oferuje szeroką gamę usług zawsze wtedy, kiedy napotkasz jakiekolwiek problemy ze złym funkcjonowaniem, konserwacją lub czyszczeniem swojego sprzętu. Tutaj możesz zwrócić się po informacje lub przesłać swoje uwagi odnośnie Twojego produktu Indesit.

Wyspecjalizowani konsultanci oraz współpracujący z nami wykwalifikowani technicy są gotowi do świadczenia szybkich i skutecznych usług, a także zapewniają wysokiej jakości obsługę klienta, kiedykolwiek jej potrzebujesz. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania, możesz się z nami za darmo skontaktować poprzez tę stronę, wypełniając formularz i podając powód Twojego zgłoszenia.

Prześlij poniższy formularz razem z Twoimi danymi osobowymi oraz odpowiednimi informacjami. Nasz Dział Obsługi Klienta (pracujący od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17) skontaktuje się z Tobą w 48 godzin od otrzymania zgłoszenia

Wybierz powód kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta*:

Dane osobowe

Wpisz tutaj treść informacji*:

Dane produktu

Podanie danych produktu nie jest obowiązkowe, lecz może okazać się niezbędne jeżeli oczekujesz uzyskania precyzyjnej odpowiedzi bądź szybkiej i efektywnej pomocy technicznej.

Numer seryjny produktu Model Data zakupu Punkt sprzedaży Czy posiadasz przedłużenie uprawnień gwarancyjnych do 4 lub 5 lat?
Dodaj Produkt
Kod produktu

Numer seryjny powinien znajdować się w karcie gwarancyjnej, można go także znaleźć w dokumentacji urządzenia bądź na tabliczce znamionowej (naklejce) znajdującej się na sprzęcie

Jak znaleźć model Twojego urządzenia?

Model Twojego urządzenia znajduje się na tabliczce znamionowej sprzętu. Zobacz, jak go znaleźć wybierając linię produktu :


Pokaż Informacje

Aby wyświetlić pełną informację na temat Polityki prywatności firmy Indesit Company kliknij tutaj
www.indesit.pl   |   © Indesit 2010