INSTRUKCJE OBSŁUGI

Instrukcje obsługi dla urządzeń Indesit on-line

Pobierz instrukcję obsługi Twojego sprzętu jako plik w formacie pdf: znajdź Twój model i wybierz język. Tutaj możesz pobrać instrukcje dla wszystkich urządzeń Indesit. Wystarczy wprowadzić model Twojego urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).
Skontaktuj się z
Centrum Pomocy
Technicznej
801 33 22 11*


download reader

Wpisz tutaj model produktu

SEARCH

Kod produktu

Gdzie znaleźć model produktu?

Model produktu znajduje się na tabliczce znamionowej (naklejce) zawierającej dane techniczne sprzętu . Wybierz rodzaj produktu i wyświetl instrukcje obrazujące, w którym miejscu na Twoim urządzeniu można znaleźć tabliczkę znamionową. Dla piekarników i płyt kuchennych sugerujemy używanie filtrów wyszukiwania.

Jak znaleźć model Twojego urządzenia?

Model Twojego urządzenia znajduje się na tabliczce znamionowej sprzętu. Zobacz, jak go znaleźć wybierając linię produktu :Nie możesz znaleźć modelu produktu? Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801 33 22 11** koszt połączenia z telefonu stacjonarnego jest zgodny z cennikiem operatora lokalnego (opłata naliczana jak za jedno połączenie niezależnie od czasu trwania połączenia), koszt połączenia z telefonu komórkowego uzależniony jest od taryfy operatora telefonii komórkowej

www.indesit.pl   |   © Indesit 2010